Gelibolu Koşusu

Kızılay Koşu Takımı haftasonu gerçekleşen Turkcell Gelibolu Maratonu’na 5 kişi ile katılarak barış için koştu. Koşucular arasında yer alan 89 yaşındaki ülkemizin en yaşlı atleti unvanına sahip Erdoğan Dulda 10 km’lik koşuyu tamamlayarak teşekkür plaketi aldı. Ayrıca maraton koşan ve 50-54 yaş kategorisinde 2.’lik elde eden Kutlay Koz da anlamlı koşudan kupa ile ayrıldı.
Koşuda 10 km’lik parkurda yar alan Serkan Düğer, Ruşen Çetinkaya ve Türk Kızılayı Eğitim Yönetimi Birimi Müdürü Murat Sancar başarı ile yarışı tamamladı. Yarış sonrasında açıklama yapan Kızılay Koşu Takımı barış için koşmaktan duydukları mutluluğu dile getirerek, 30 Ekim’de gerçekleşecek Kızılay İyilik Koşusu’na da tüm iyilik ve sporseverleri davet etti.

Ankara Valiliği’nin 17 Ekim 2016 tarihinde almış olduğu karar neticesinde Kızılay İyilik Koşusu’nun yerinin değiştirilmesine karar verilmiştir. 30 Ekim tarihinde gerçekleşecek koşunun yeni yeri, yapılan toplantılar sonucunda Ankara Atatürk Kültür Merkezi (AKM) olarak belirlenmiş ve koşunun saat 10.00’da başlaması kararlaştırılmıştır.
ÖNEMLİ DUYURU!
İYİLİK KOŞUSU KAYIT FORMU
Tüm gelir projelerimize aktarılacaktır.
İYİLİK KOŞUSU KAYIT FORMU
Tüm gelir projelerimize aktarılacaktır.
İYİLİK KOŞUSU SONUÇLARI
30 Ekim 2016 – Ankara Atatürk Kültür Merkezi – İyilik Koşusu Sonuçları