Kızılay İyilik Koşusu’na Şubelerden Tam Destek

Kızılay İyilik Koşusu’na Şubelerden Tam Destek

Geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da koşumuza katkıda bulunacak olan Türk Kızılayı Ankara şubeleri bugün gerçekleşen toplantıda Kızılay İyilik Koşusu’na yapabilecekleri katkılar hakkında fikir alışverişinde bulundu.

23 Eylül 2016 tarihinde Kızılay Genel Merkez Binası’nda gerçekleştirdiğimiz toplantıda Altındağ, Çankaya, Batıkent, Polatlı, Nallıhan, Kavaklıdere, Bahçelievler, Mamak, Pursaklar, Keçiören, Çubuk Şubelerimizin katılımıyla Kızılay İyilik Koşusu hakkında yapılabilecekler konuşuldu. Toplantıda; etkinlik alanı, koşu parkuru ve etkinlik günü gerçekleştirilecek aktiviteler hakkında bilgi paylaşımı yapılırken Türk Kızılayı Eğitim Yönetimi Bölümü Müdürü Murat Sancar tarafından da Şube Başkanlarından; koşunun tanıtımı, gönüllü ve üyelerin koşuya katılım sağlaması konularında destek istendi.

 

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacaktır. Gerekli alanları doldurun *

Ankara Valiliği’nin 17 Ekim 2016 tarihinde almış olduğu karar neticesinde Kızılay İyilik Koşusu’nun yerinin değiştirilmesine karar verilmiştir. 30 Ekim tarihinde gerçekleşecek koşunun yeni yeri, yapılan toplantılar sonucunda Ankara Atatürk Kültür Merkezi (AKM) olarak belirlenmiş ve koşunun saat 10.00’da başlaması kararlaştırılmıştır.
ÖNEMLİ DUYURU!
İYİLİK KOŞUSU KAYIT FORMU
Tüm gelir projelerimize aktarılacaktır.
İYİLİK KOŞUSU KAYIT FORMU
Tüm gelir projelerimize aktarılacaktır.
İYİLİK KOŞUSU SONUÇLARI
30 Ekim 2016 – Ankara Atatürk Kültür Merkezi – İyilik Koşusu Sonuçları